درباره ما

تجربه  زندگی دیجیتال به بشر ثابت کرده که دیگر نمیتوان عمر گرانبها را برای  کارهای روزمره از جمله خرید کالاهای مورد نیاز هدر داد، چرا که امروزه با  چند کلیک از هر مکان و در هر زمان میتوان کالای مورد نظر را به راحتی و در  محیطی امن تهیه کرد.

فروشگاه اینترنتی سافتپل همواره تلاش برای ایجاد بستری امن برای خرید محصولات IT و لوازم جانبی آن را دارد.

تمامی عزیزان ساکن ایران میتوانند نیاز کالاهای  الکترونیک مورد نیاز خود از قبیل لپتاپ، موبایل ، تبلت،ساعت های هوشمند ، لوازم جانبی و هزاران  قلم کالای متنوع را به صورت آنلاین خریداری کنند و به آسانی تحویل بگیرند.

سافتپل با ارایه روش های پرداخت و تحویل متنوع امکان خرید آنلاین را در هر زمان و مکانی با شرایط ساده فراهم کرده است.

از اصول ما در فروشگاه اینترنتی سافتپل، جلب  و حفظ رضایت شما دوستانی است که سرمایه های بزرگ این فروشگاه اینترنتی  محسوب می شوید. در برابر قیمت های متغیر و گاهاً غیرمنصفانه بازار، ما در  کنار شما هستیم و همواره در تلاشیم تا کالاهای با کیفیت را با گارانتی  معتبر و به نازل ترین قیمت در دسترس شما عزیزان قرار دهیم. در این جا به  معنای واقعی کلمه، همیشه حق با شماست. با نظرات و پیشنهادات سازنده خود  همراه ما باشید.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه دارای  مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و  مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.