قوانین سایت

با خرید از فروشگاه اینترنتی سافتپل ، فقط قیمت‌های موجود بر روی سایت را پرداخت می‌کنید و هیچ هزینه اضافه اعم از مالیات و... را پرداخت نخواهید کرد .همچنین ملزم به خرید هیچگونه لوازم جانبی و نرم‌افزار در کنار محصول نخوهید بود و قیمت سایت (برای همه محصولات)، قیمت نهایی (قیمت آخر) می‌باشد. البته ممکن است باتوجه به محل خریدار، هزینه‌ی حمل به مبلغ خرید شما افزوده شود.

سافتپل ، کالاهایی را برای عرضه انتخاب می‌کند که از نظر کیفیت در حد مطلوبی قرار داشته باشند، حتی اگر نام و برند آنها شناخته شده نباشد . تمامی کالاهای موجود در سافتپل ، قبل از آنکه برای فروش عرضه شوند، از نظر کیفیت و کارایی محصول و همچنین اعتبار شرکت توزیع کننده‌ی آن، بررسی و کنترل می‌شوند.


ضمانت برگشت پول پرداختی توسط شما و پس گرفتن محصول تحت شرایط زیر:

مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت سافتپل ، با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. 

در هنگام مقایسه قیمت های سافتپل ، حتما به مشخصات محصول، گارانتی، لوازم جانبی و تعداد آنها و هدایای همراه محصول دقت فرمایید

در صورت ادعای سافتپل به اصل و اورجینال بودن محصول، محصول اصل نباشد.

در صورت داشتن گارانتی، ضمانت‌نامه محصول معتبر نباشد.

اجناسی که دارای گارانتی هستند می بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده پاسخگو بوده و سافتپل نیز پیگیر روند خدمات شرکت گارانتی کننده به شما خواهد بود. تصمیم شرکت گارانتی کننده، تصمیم نهایی است و سافتپل هیچ دخل و تصرفی برای تغییر دستور و صلاحدید شرکت گارانتی کننده، ندارد.

موارد فوق ممکن است نیاز به هماهنگی با متخصصین فنی و یا شرکت گارانتی کننده داشته باشد و شاید این هماهنگی تا 5 روزکاری زمان نیاز داشته باشد

چنانچه بعد از خرید آنلاین، به هر دلیل از خرید خود پشیمان شدید عودت ممکن است با کسر مبلغ حمل باشد - دارای شرایط ذیل:

می بایست قبل از آنکه کالا توسط سافتپل برای شما ارسال شود، به واحد پشتیبانی با شماره تلفن های مجود در سایت اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود. 

چنانچه بعد از ارسال کالا به دستتان خواستار عودت آن باشید، بلافاصله تا 24 ساعت پس از دریافت کالا می بایست به واحد پشتیبانی سافتپل اطلاع دهید.

برای کالاهای دیجیتال به غیر از تلفن همراه به دلیل اینکه صدور گارانتی به درخواست مشتری انجام می گردد در صورت انصراف مشتری از خرید گارانتی محصول ابطال میگردد و هزینه گارانتی از مبلغ پرداختی مشتری کسر میگردد.

 فقط کالاهایی قابل ارجاع هستند که بسته بندی آنها باز نشده باشد و هیچ گونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته بندی درج نکرده باشید. 

 کالاهای سالم فقط در صورت باز نشدن بسته بندی اصلی آنها، امکان عودت دارند. 

هزینه های ارسال اولیه کالا برای خریدار و همچنین هزینه ی عودت توسط خریدار، به عهده ی خریدار خواهد بود.

سافتپل همیشه مبلغی کمتر از مبلغ واقعی هزینه ی حمل را برای ارسال کالا برای مشتریانش در نظر می گیرد و هنگام عودت محصول تحت شرایط این بند، هزینه ی واقعی (طبق اسناد و فاکتورهای معتبر و رسمی دریافتی از پیک یا پست) که سافتپل برای حمل پرداخت کرده است را از مبلغ فاکتور کسر کرده و مابقی را عودت می دهد.

برخی کالاها مانند تلفن همراه به دلیل شرایط خاصی که دارند (مثل ثبت به نام خریدار در شرکت های مادر و یا ثبت در سیستم ها و سایت های شرکت های تولیدکننده به نام خریدار) و امکان عودت حتی در صورت آکبند بودن و استفاده نشدن را ندارند.

امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و سافتپل از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگرجدا معذور است.

مسئولیت بازگشت کالا به صورت سالم از مشتری به دست کارشناسان سافتپل  به عهده مشتری بوده و درصورت آسیب دیدگی کالا در زمان انتقال سافتپل ازعودت کالا معذور است.